Serum likuid ultra hidratues – Lëkurë normale në mikse, 30 ml

18,00 

Serum likuid me mikro pikëza që hidratojnë lëkurën per 48h

Përshkrim

Serum i koncentruar në përbërës hidratues që me mikro pikëzat e tij arrin të hidratojë dhe ti japë energji lëkurës. Përbërësit e koncentruar bëjnë që lëkura juaj të fitojë rehati, butësi dhe shkëlqim dita ditës. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset: – 92% përbërës bimorë; -pa paraben; – pa silikon; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale; – shishe prej qelqi të riciklueshëm. Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje, vetëm apo para rutinës tuaj të përditshme. – E testuar dermatologjikisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 62070