Furçë për korrektorin

3,40 

Furça ideale për të fshehur papërsosmëritë.

Përshkrim

Kjo furçë përdoret për të gjithë tipet e korrektorëve. Forma e saj e rrumbullakosur lejon aplikimin uniform të korrektorit. Ajo mbulon rrathët e zinj, skuqjet dhe të gjitha papërsosmëritë e lëkurës. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55237