PALETTE COULEUR VÉGÉTALE 10X0.7G 01. NUDE – nude

22,00 

10 nuanca që duhet ti keni patjetër

Përshkrim

E frymëzuar nga natyra, paleta me 10 nuanca ofron një harmoni ngjyrash të domosdoshme për ti pasur në tavolinën e makijazhit. Formula e saj ka në në përmbajtje ekstrakti e orizit i cili është i pasur me inositol (vitamina B8) . Ngjyrat mund ti përdorni veç e veç ose të kombinuara dhe qëndrojnë deri në 8 orë. Avantazhet: Paleta ka një furçe praktike për aplikim e toneve. Ju mund ta mbani paletën në çantë dhe ta përdorni kudo, falë pasqyrës që ka ajo. Këshilla për përdorimin: Përdorni anën e sheshtë të furçës për të aplikuar pluhurin. Përzieni ngjyrat duke përdorur anën rrumbullake të furçës. Për të ndriçuar makijazhin përdorni një ngjyrë të ndritshme në këndin e brendshëm të syrit.

Informacion shtesë

Color

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 60288
Spastroje