Furçë për pudrën

10,90 

Fikson fondatinën.

Përshkrim

Kjo furçë është ideale për të aplikuar pudrën e thatë. Forma e harkuar e fijeve e bën më të lehtë aplikimin e pudrës. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 53914