Qumësht hidratues për lëkurë normale në të thatë-390 ml

13,99 

Hidraton lëkurën e thatë

Përshkrim

Ky qumësht hidraton lëkurën e trupit. Ai ka në përberje Aloe Vera, e cila njihet pë aftësitë hidratuese. Avantazhet: Tekstura e lehtë lejon lëkurën të hidratohet dhe të rifitojë ndjesinë e mëndafshit. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 51359