Serum anti-rrudhë për të gjitha tipet e lëkurës – 50 ml

45,00 

Një lëkurë intensivisht e rinuar, të gjitha vijat në lëkurë të korrigjuara

Përshkrim

Falë serumit anti-rrudhë, lëkura është menjëherë e butë dhe me shkëlqim.Ditë pas dite, vijat në lëkurë janë të eliminuara, lëkura është më e plotë dhe fytyra më uniforme. Në 1 muaj, lëkura juaj është plot jetë. Kombinuar dhe me Licorice që njihet për zbehjen e njollave të errëta në lëkurë, dhe me sythin e nektarit që njihet për fuqitë unike për rinim të lëkurës. Mënyra e aplikimit: Merni disa pika me anë të pipetës, shpërndajeni ngadale në pëllëmbë të duarve dhe aplikojeni duke e masazhuar në fytyrë nga brenda jashtë. Aplikohet cdo ditë në të gjithë fytyrën, në mëngjes dhe mbrëmje, në fytyrë të pastër. Pluset: -96% përbërës bimorë; -pa vajra mineral; – kavanoz i ricikueshem; -test in-vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 48322