Highlighter me 2 ngjyra

18,00 

Për një lëkurë rrezatuese.

Përshkrim

Ky highlighter kombinon 2 nuanca për një lëkurë rrezatuese: nuancë perlë për të ndriçuar lëkurën dhe një nuancë më të errët për të krijuar efektin e një lëkure të nxirë. Pa paraben.

Informacion shtesë

Color

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 46028
Spastroje