Sfungjer purifikues për lëkurë të yndyrshme

7,89 

Sfungjer 100% bimore, për pastrim të përditshëm me qymyr druri.

Përshkrim

Ky sfungjer pastron lëkurën e yndyrshme. Ai është praktik dhe I lehtë për tu përdorur, mund ta përdorni vetëm me ujë ose mund ti shtoni dhe xhel larës. Sfungjeri lahet dhe mund të përdoret deri në 3 muaj. Avantazhet: Sfungjeri ka origjinë 100% bimore. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Pastoni lëkurën lehtësisht me lëvizje rrethore.
3. Lajeni sfungjerin dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 41374