Korrektor Zero Defaut -Jeshil

8,50 

Neutralizon skuqjen e lëkurës.

Përshkrim

Lëkura juaj duket e kuqe edhe pasi keni vendosur fondatinën? Ky korrektor jeshil neutralizon të gjitha llojet e skuqjeve: puçrrat, faqet e kuqe… Ai është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 41093