Xhel dushi me verveine- 200 ml

5,00 

Aroma e freskët të gjetheve të Vervenës.

Përshkrim

Xheli ka aromën e freskët të gjetheve të Vervenës. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit I cili qetëson lëkurën tuaj dhe le një aromë delikate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 40358