Set me 6 banjo dushe

13.50

Përshkrim

Seti përmban:

  • Xhel dushi me kokos 50ml
  • Xhel dushi me mango koriandër 50ml
  • Xhel dushi me manjolë 50ml
  • Xhel dushi me lotus 50ml
  • Xhel dushi me bajame dhe lule portokalli 50ml
  • Xhel dushi me tiare

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me 6 banjo dushe”

SKU: 06783