Highlighter

8,00 

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Jepini lëkurës tuaj shkëlqimin e duhur në ditët festive me highlighterin me përbërës aktivë 100% bimor. Aplikojeni në fytyrë dhe dekolte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 34998