Skrab Detoksifikues 150ml

12,00 

Lëkurë e butë dhe e çliruar nga papastërtitë.

Përshkrim

Ky skrab eksfoliant i pasuruar me karbon bimor, eleminon natyrshëm qelizat e vdekura. Veprimi i tij detoksifikues e çliron lëkurën nga papastërtitë e jetës urbane dhe e lë lëkurën të butë.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
• Karbon 100% bimor.
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme.
Këshilla për aplikim: Përhapeni skrabin në trupin tuaj duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Përdoreni 1 ose 2 herë në javë, gjatë dushit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 45316