-50%

Krem hidratues për duart 75ml.

Çmimi origjinal qe: 5,90 €.Çmimi i tanishëm është: 2,95 €.

Hidraton intensivisht dhe zbut duart tuaja.

Përshkrim

Ky krem duash, i pasuruar me Arnica nga La Gacilly, hidraton menjëherë duart tuaja duke i mbajtur ato të buta për një kohë të gjatë.
Avantazhet:
• 93% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Me Arnica organike rritur në La Gacilly.
• Prodhuar në Francë.
• Pa vajra mineral.
• Pa silikon.
• Vegan.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 98652