Pudër e thatë

20,00 

Për një pamje natyrale me efekt mat.

Përshkrim

Pudra unifikon dhe matifikon lëkurën tuaj. Pudra ka aftësi që të fiksojë makijazhin dhe të bëjë që ai të zgjasë më shumë. 89% e përbërësve janë me origjinë bimore. Vegane.
Këshilla për përdorimin: Merrni pudrën me furçën përkatëse, hiqni pjesën e tepërt duke e shkundur atë dhe me pas aplikojeni në të gjithë lëkurën, duke theksuar zonën T.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 93207