Penel likuid i zi

8,00 

Sy më të theksuar gjatë gjithë ditës.

Përshkrim

Falë aplikuesit të tij, peneli likuid ju lejon të nxirrni në pah sytë tuaj me një kalim të vetëm, duke dhënë një përfundim mat që zgjat gjithë ditën.
Formula e tij vegane, që përmban 95% të përbërësve me origjinë natyrore, është e pasuruar me qymyr bimor, për një përfundim të zi me precizion të lartë.
Këshilla për aplikim: Vendosni penelin nga këndi i brendshëm i syrit në këndin e jashtëm. Filloni sa më afër qerpikëve dhe zgjeroni vijën sipas efektit të dëshiruar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95928