Penel i zi

9,90 

Peneli thekson pamjen sa hap e mbyll sytë!

Përshkrim

Falë aplikuesit të tij, shumë të lehtë për t’u përdorur, ju mund të krijoni të gjitha pamjet: nga një vijë e hollë dhe precize, te një vijë më e trashë për një rezultat më të theksuar.
Formula e tij vegane është e pasuruar me ujë qetësues të lules së misrit, e përshtatshme edhe për sytë e ndjeshëm dhe mbartësit e lenteve të kontaktit.

Këshilla për aplikim:Vizatoni një vijë të hollë për të theksuar vijën e sipërme të qerpikëve, ose më të trashë për një pamje edhe më intensive. Nëse dëshironi një rezultat edhe më të theksuar, aplikojeni disa herë radhazi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95870