-20%

Xhel larës me alga, 390 ml – Për lëkurë normale në mikse.

Çmimi origjinal qe: 15,89 €.Çmimi i tanishëm është: 12,72 €.

Pastron dhe oksigjenon lëkurën.

Përshkrim

Ky xhel larës liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër dhe të butë. Është i pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 94150