-30%

Skrab trupi me gjalp shea 150ml

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,40 €.

Kënaqësia e një skrabi trupi me gjalp shea.

Përshkrim

I pasuruar me gjalp Shea, skrabi heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Vetëm në një hap të vetëm, lëkura mbetet e mbështjellë me rehati dhe butësi!
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë;
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme
• Gjalp shea 100% organik
Këshilla për aplikomin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 42898