Balm për buzët me portokall dhe çokollatë

3,00 

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Përshkrim

Balmi i buzëve me portokall dhe çokollatë, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, ushqen buzët tuaja falë formulës së tij të pasur me gjalp Shea. Balmi hidraton, zbut buzët tuaja dhe lë aromën e mrekullueshme të portokallit dhe çokollatës.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Balmi ka teksturë kremoze e cila shkrihet në buzë
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 83253