Shampo Monoi 400 ml

5,90 

Kënaqësia e një dushi që nxit fantazinë dhe ju kujton pushimet.

Përshkrim

Shampoja Monoi ka një formulë që nuk përmban sulfate dhe ka më pak shkumë se një shampo e zakonshme. Lëreni trupin dhe flokët tuaja të mbështillën nga butësia dhe aroma e ëmbël e verës.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Baza larëse me përbërje bimore.
• Pa sulfate.
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Përdoret për trupin dhe flokët.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 08907