-30%

Krem nate Lifting-50ml

Çmimi origjinal qe: 35,00 €.Çmimi i tanishëm është: 24,50 €.

Krem nate Lifting- për të gjitha tipet e lëkurës.

Përshkrim

Ky krem nate për fytyrën dhe qafën, I pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga, hidraton dhe mbështjell lëkurën me një vello rehatie. Kur zgjoheni vijat janë zbutur dhe lëkura është më e freskët . Nga muaji I parë rrudhat reduktohen, lëkura rifiton elaticitetin dhe është më e tonifikuar. Avantazhet: Teksturë balm; 95% e përbërësve me origjinë bimore ; Pa vajra minerale. Këshilla për aplikimin: Aplikoni çdo mbrëmje në fytyrë dhe në qafë. Evitoni zonën përreth syve

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 82977