Krem hidratues 3 në 1 – 50 ml

14,00 

Qetëson, hidraton dhe mbron lëkurën.

Përshkrim

Ky krem është I pasuruar me fasulen Anta brazialiane e cila ka veti qetësuese e mbrojtëse dhe ekstraktin e Aphloia-s e cila e lë lëkurën e butë. Ai ka një teksturë kremoze e cila nuk ngjit. Këshila për përdorimin: Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe masazhjeni me lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 89946