-10%

Skrab trupi Monoi, 150ml.

Çmimi origjinal qe: 11,00 €.Çmimi i tanishëm është: 9,90 €.

Lëkurë e butë dhe rrezatuese.

Përshkrim

Skrabi i trupit Monoi në formë vajore, është një përzierje midis Monoit tahitian dhe kokosit, të cilat formojnë një përbërje të butë dhe kremoze. Tekstura e tij kremoze eshtë në formën e vajit kur e aplikon në trup, ndërsa kur e shpërlan kthehet në formën e qumështit. Skrabi largon të gjitha qelizat e vdekura nga lëkura duke e lënë atë të butë dhe gati për të marrë një nxirje rrezatuese.
Rezultatet:
• Eleminon të gjitha qelizat e vdekura dhe çdo papërsosmëri të lëkurës.
• E lë lëkurën të butë dhe rrezatuese.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në trup gjatë dushit duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 77808