Krem dite riparues dhe anti polucion Elixir Botanique 50ml

37,50 

Riparon lëkurën, zbut efektet negative të polucionit dhe e oksigjenon atë.

Përshkrim

Kremi i ditës Elixir Botanique riparon dhe mbron lëkurën nga efektet e dëmshme që shkakton ndotja përreth e cila është përgjegjëse për plakjen e parakohshme të lëkurës. Pas 1 muaji lëkura juaj do të jetë më e shëndethsme, rrudhat do të reduktohen, lëkura do të forcohet dhe do të duket më rrezatuese.
Kremi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Merni pak krem, vendoseni në pëllëmbën e duarve dhe përhapeni në fytyrë me lëvizje nga brenda jashtë. Aplikojeni çdo mëngjes pas serumit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 74790