-10%

Xhel dushi me lavandër dhe manaferrë 400 ml

Çmimi origjinal qe: 5,60 €.Çmimi i tanishëm është: 5,04 €.

Kënaqësia e një xheli larës relaksues

Përshkrim

Për momente butësie dhe relaksi në dush, kërkuesit e bukurisë bimore kanë zgjedhur dhe kombinuar Aloe Vera organike me vajin esencial të lavandos dhe ekstraktin e manaferrës. Lëkura mbetet e pastër dhe me aromë të këndshme. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, vegan, pa sapun, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 84858