Spray për trupin dhe flokët me vanilje 100 ml

9,00 

Kënaqësia e një arome të këndshme në flokët dh trupin tuaj

Përshkrim

Ekspertët tanë të bukurisë bimore kanë zgjedhur ekstraktin e vaniljes për të krijuar një spray për trupin dhe flokët. Avantazhet: 95% e përbërësve janë me origjinë bimore, alkol 100% me origjinë bimore, vegan, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 57233