-20%

Pastrues 3 në 1 me alga, 150ml- Për çdo tip lëkure.

Çmimi origjinal qe: 14,90 €.Çmimi i tanishëm është: 11,92 €.

Largon makijazhin, pastron dhe detoksifikon lëkurën në një hap të vetëm.

Përshkrim

Pastruesi 3 në 1 me alga ka efektin që të jep vaji pastrues kombinuar me xhelin larës. Ai e lë lëkurën të pastër, të butë dhe plot shkëlqim. Pastron lehtësisht edhe makijazhin që është kundra ujit. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.

Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë paksa të lagur. Masazhojeni lehtë dhe shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 96947