Maskë me karbon dhe mente 75ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

13,00 

Redukton poret dhe pikat e zeza.

Përshkrim

Maska pastruese me karbon bimor, largon sebumin e tepërt dhe e liron lëkurën nga çdo papastërti. Detoksifikon, matifikon dhe pastron lëkurën në thellësi. Është e pasur me mente, e cila njihet për vetitë e saj freskuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni dy herë në javë në fytyrë ose vetëm në zonën T. Shmangni kontaktin me sytë. Lëreni për 5 min dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 97082