-25%

Krem trajtues SOS, 10ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 11,00 €.Çmimi i tanishëm është: 8,25 €.

Pastron lëkurën nga aknet dhe shenjat e tyre.

Përshkrim

Kremi SOS është aleati juaj për një lëkurë të shëndetshme, pa akne ose shenja të mbetura në të. SOS është i pasuruar me pluhurin e çajit Boreal i cili njihet për vetitë e tij ribalancuese dhe me acidin salicilik 100% me origjinë bimore i cili njihet për vetitë e luftimit kundër papastërtive të lëkurës. Ky krem ju lë një lëkurë të freskët, pa akne dhe dukshëm më të shëndetshme.
Avantazhet:
• 94% përbërës me origjinë natyrore
• Acid salicilik 100% me origjinë bimore
• Pa aromë, pa vajra minerale, pa silikon
• Amballazh lehtësisht i degradueshëm
Këshilla e përdorimit: Aplikojeni 3 herë në ditë vetem mbi akne ditën që shfaqen, dhe më pas 2 herë në ditë derisa të zhduken.

SKU: 07886