Krem hidratues kundër akneve, 40 ml

0 out of 5

17,00 

Për lëkurë me tendencë akneike.

Përshkrim

Kremi trajtues me acid salicilik dhe pluhurin e çajit Boreal, lufton 4 problematika të lëkurës në një aplikim te vetëm: matifikon për 8 orë, zvogëlon poret, redukton aknet dhe pikat e zeza si dhe zbeh shenjat e mbetura nga aknet. Lëkura juaj shpëton nje herë e mirë nga këto parregullsi dhe bëhet dukshëm më e bukur. Kremi është i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal për vetitë ribalancuese dhe me acidin salicilik 100% me origjinë bimore për vetitë e luftimit kundër papastërtive të lëkurës.
Avantazhet:
• Teksturë e lehtë, kremoze
• 90% përbërës me origjinë natyrore
• Acid salicilik 100% me origjinë bimore
• Amballazh lehtësisht i degradueshëm

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbremje në të gjithë lëkurën.

SKU: 32070