Xhel krem Sebo Pure Vegetal 50ml

0 out of 5

17,00 

Hidraton, matifikon dhe zvogëlon poret. Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

Përshkrim

Xhel kremi Sebo Pure Vegetal ka një strukturë të freskët dhe të lehtë. Ai zvogelon poret, matifikon lëkurën dhe rafinon strukturën e saj. Gjatë gjithë ditës lëkura hidratohet. Kremi është i pasuruar me çajin Boreal me vetitë e ribalancimit, i cili vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe rafinon strukturën e lëkurës. Gjithashtu edhe me acidin salicilik i cili njihet për vetitë e tij pastruese.
Avantazhet:
• 91% përbërës jane me origjinë natyrore
• Pa vajra minerale
• Jo yndyror
• Kavanoz qelqi i riciklueshëm
Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë lëkurën e fytyrës të pastruar më parë.

SKU: 39979