Serum ribalancues dhe anti-oksidant 30 ml

0 out of 5

21,00 

Për lëkura mikse në të yndyrshme.

Përshkrim

Serumi Sebo Vegetal ka në përbërje të tij pluhurin e çajit boreal dhe acid salicilik. Pluhuri i çajit Boreal ka veti ribalancuese. Ai vepron në thellësi të lëkurës duke ruajtur balancën e duhur të sebumit në lëkurë. Acidi salicilik ka veti pastruese. Tekstura e lëkurës duket më e rafinuar, papërsosmëritë janë zvogëluar dhe poret janë më pak të dukshme.
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë
• paketim dhe shishe e riciklueshme
• prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në lëkurë të pastër para kremit në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë.

SKU: 81437