Laps kremoz për buzët 2.5gr

5,50 

Lyeni buzët tuaja me ngjyra të gjalla e rrezatuese.

Përshkrim

Lapsi ka një teksturë hidratuese e cila shkrihet në buzët tuaja. Ai ka 12 nuanca dhe nuk ka nevoje për mprehëse. Pa paraben.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 65743
Spastroje