Paletë My Kiwi Kiss

9,90 

Katër ngjyra së bashku në një paketim praktik, sjellin pranverën në pamjen tuaj.

Përshkrim

Paleta e syve me katër ngjyra kombinon së bashku nuancat më të bukura pranverore. Nuancat mund të përdoren për të krijuar një look sa më natyral deri në më të theksuar të syve. Në brendësi të paletës ndodhen dy tutoriale që t’ju ndihmojnë sesi ti kombinoni nuancat për të krijuar një pamje sa më tërheqëse.

4 nuanca: My Sunny Side / Peachy / Morning Dew / Flashlight

Këshilla për aplikim: Ndiqni tutorialet në brendësi të paletës në varësi të look-ut që dëshironi të krijoni. Aplikoni primer në qepallat e syve, në mënyrë që make-upi të zgjasi sa më gjatë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 00204