-50%

Krem nate Filler Vegetal 50ml

Çmimi origjinal qe: 34,00 €.Çmimi i tanishëm është: 17,00 €.

Ushqen, zbut lëkurën dhe redukton rrudhat.

Përshkrim

Me kremin e natës Filler Vegetal do të vini re që ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e fortë dhe pas 6 javësh, edhe rrudhat e theksuara reduktohen. Që në zgjimin e parë do të shikoni që lëkura juaj është më e butë, e ushqyer dhe me më pak rrudha.

Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo darkë në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 07696