-30%

Trajtim antirrudhë Filler Vegetal 50ml

Çmimi origjinal qe: 26,00 €.Çmimi i tanishëm është: 18,20 €.

Hidraton lëkurën dhe rikthen shkëlqimin e saj natyral.

Përshkrim

Trajtimi i ditës antirrudhë Filler Vegetal hidraton dhe rikthen shkëlqimin natyral të lëkurës. Ditë pas dite do të vini re që rrudhat janë zbutur. Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo mëngjes në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 10301