-50%

Krem antirrudhë Filler Vegetal 75ml

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 20,00 €.

Lëkurë e hidratuar dhe me më pak rrudha.

Përshkrim

Me kremin dite/natë Filler Vegetal lëkura hidratohet, zbutet dhe rrudhat reduktohen ndjeshëm. Ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e fortë. Pas 6 javësh lëkura bëhet më e shndritshme, edhe rrudhat e theksuara reduktohen. Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo mëngjes dhe darkë në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekolte.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 09415