Serum Filler Vegetal 30ml

33,00 

Lëkurë e hidratuar dhe me më pak rrudha.

Përshkrim

Serumi Filler Vegetal hidraton, zbut lëkurën dhe rrudhat. Ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e fortë dhe pas 6 javësh rrudhat janë reduktuar ndjeshëm. Serumi është super i koncentruar me ekstraktin e bimës Ice Plant e cila stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni serumin çdo mëngjes dhe darkë në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 05963