Krem dite Filler Vegetal 50ml

32,00 

Lëkurë e hidratuar, e butë dhe me më pak rrudha.

Përshkrim

Me kremin e ditës Filler Vegetal lëkura hidratohet, zbutet dhe rrudhat reduktohen ndjeshëm. Ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e fortë dhe pas 6 javësh, edhe rrudhat e theksuara reduktohen.

Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

 

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo mëngjes në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 06891