Buzëkuq Grand Rouge

13.99

Ngjyra marramendëse.

Përshkrim

Ky buzëkuq kombinon ngjyrat intensive dhe aftësinë rigjeneruese te vajit Camelia. Ai ka 20 nuanca, për buzë që tërheqin vëmendjen. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

bois de rose, cassis, corail lumineux, fuchsia, lilas, mauve intense, mauve pastel, megenta profond, nude peche, ocre marron, rose, rose eclatant, rose nude, rose pop, rose saumon, rouge bordeaux, rouge profond, rouge venitien, rouge vif, violet profond

1 shqyrtim për Buzëkuq Grand Rouge

  1. 4 nga 5 të mundshëm

    Blinera Veliu (pronar i verifikuar)

    Buzekuq i holle, butesi kremoze, i lehte per aplikim me arome te kendshme.
    Fix per adhurueset e ngjyres se kuqe te ndrezur.
    E kenqaur me kete produkt.


Shtoni një shqyrtim

SKU: 28758
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën