Krem për mbushjen e rrudhave të syve dhe buzëve

26,00 

Pamja juaj duket më rinore

Përshkrim

Ky krem mbush intensivisht rrudhat e syve dhe buzeve. Ai qetëson qeset poshtë syve dhe rrathët e e zinj bëhen më pak të dukshëm. Kërkuesit I bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftesitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Ky ekstrakt stimulon proteinën mTOR e cila riaktivizon luftimin e rrudhave. Goma acacia nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hyaluronik. Avantazhet: Teksturë e freskët dhe hidratuese. Këshilla per aplikimin: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë përreth syve dhe në konturet e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 30796