Buzëkuq Grand Rouge

13,99 

Ngjyra marramendëse.

Përshkrim

Ky buzëkuq kombinon ngjyrat intensive dhe aftësinë rigjeneruese te vajit Camelia. Ai ka 20 nuanca, për buzë që tërheqin vëmendjen. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 28758
Spastroje