Sfungjer me konjac për trupin

7,89 

Pastron dhe eksfolion trupin.

Përshkrim

Ky sfungjer pastron lëkurën me delikatesë. Ai ka efekt eksfolianti të butë dhe e bën lëkurën më të butë. Sfungjeri lahet dhe mund të përdoret deri në 3 muaj. Avantazhet: Sfungjeri ka origjinë 100% bimore. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Masazhoni lëkurën lehtësisht me lëvizje rrethore.
3. Lajeni sfungjerin dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 16417