Set me 6 xhel dushi.

0 out of 5

16,00 

6 aroma të ndryshme për ta kthyer dushin në një moment relaksi dhe kënaqësie.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Xhel dushi me vanilje 50 ml
  • Xhel dushi me kokos 50 ml
  • Xhel dushi me alga 50ml
  • Xhel dushi me lule Meadow dhe Heather 50 ml
  • Xhel dushi me mango & koriandër 50 ml
  • Xhel dushi me mjedër dhe mente 50 ml
SKU: 10822