Set me 3 produkte me gjalp shea dhe bajame.

0 out of 5

15,00 

Lëkurë e pastër, e butë dhe me aromën e këndshme të bajames.

Përshkrim

Gjatë dimrit lëkura jonë është e ekspozuar ndaj të ftohtit, bëhet më e thatë dhe e ashpër. Për ta mbrojtur atë ekspertët tanë kanë përzgjedhur një përbërës me veti të jashtëzakonshme ushqyese: Gjalpin SHEA.

Seti përmban:

  • Qumësht trupi 30ml
  • Balm dushi 30ml
  • Skrab trupi 30ml
SKU: 10800