-10%

Sapun me mango dhe koriandër 80 gr

Çmimi origjinal qe: 3,70 €.Çmimi i tanishëm është: 3,33 €.

Kënaqësia e një sapuni relaksues

Përshkrim

“Ekspertët tanë kanë kombinuar glicerinën bimore, vajin esencial koriandrës dhe ekstraktin e mangos për të krijuar një sapun I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate.
Avantazhet: Sapuni ka në përmbajtje glycerine bimore. 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, letër e riciklueshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 44059