Sapun me bajame dhe lule portokalli 80 gr

3,70 

Kënaqësia e një sapuni energjizues

Përshkrim

“Ekspertët tanë kanë kombinuar glicerinën bimore, vajin esencial të lules së portokallit dhe ekstraktin e bajames për të krijuar një sapun I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate.
Avantazhet: Sapuni ka në përmbajtje glycerine bimore. 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, letër e riciklueshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 43148