Pickatore

5,00 

Largon qimet e padëshiruara

Përshkrim

Kjo pickatore me preçizion të lartë heq me lehtësi qimet, madje dhe ato më të shkurtrat. Avantazhet: Fije 100% sintetike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27206