Furçë universale për fondatinë

10,90 

Thelbësore për të aplikuar fondatinën.

Përshkrim

Përdorni këtë furçë për një ngjyrë lëkure të unifikuar. Fijet e gjata dhe me formë të harkuar lejojnë që fondatina të shpërndahet dhe në zonat më të vështira. Kjo furçë është ideale kur doni një mbulim maksimal dhe ka një rezultat perfekt. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 53179